Zakończyliśmy realizację projektu „Zacisze dla aktywnych i kulturalnych seniorów”. Projekt był dofinansowany przez Fundację BGK z programu Generacja 6.0. Było to dla nas niezapomniane i bardzo rozwojowe przedsięwzięcie. Dzięki dotacji Schronisko posiada funkcjonalną salę rehabilitacyjną oraz wolontariuszy wspierających proces ćwiczeń i rehabilitacji. Zajęcia kulturalne pozwoliły na rozwój umiejętności twórczych i zdolności manualnych naszych podopiecznych seniorów w wieku +60.

Zarząd Fundacji dziękuje: kadrze za zaangażowanie, wolontariuszom za pomoc, uczestnikom za wytrwałość, grantodawcy za zaufanie. Mamy nadzieję na dalszą, owocną współpracę z Fundacją BGK, która skutecznie wspiera rozwój małych społeczności lokalnych.