4 podopieczni Fundacji Zacisze Grażyny wyremontowali pomieszczenie, które wkrótce stanie się salką rehabilitacyjną. Jest to możliwe ponieważ pozyskano dotację na realizację projektu pt. „Zacisze dla aktywnych i kulturalnych seniorów”, który został dofinansowany z programu GENERACJA 6.0 III edycja przez Fundację Bank Gospodarstwa Krajowego im. J.K. Steczkowskiego. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że osoby bezdomne potrafią zaangażować swój czas wolny na rzecz dobra wspólnego. Ich postawa świadczy o tym, że zależy im na rozwoju naszej społeczności.  Już wkrótce w ramach zadania zostanie zakupiony sprzęt do rehabilitacji a także zaangażowani zostaną rehabilitant i masażysta. Dzięki temu poprawi się stan zdrowia osób bezdomnych.